Skip to main content

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, której początki sięgają 1998 roku. Zaczynaliśmy jako mały tartak, aby po kolejnych inwestycjach osiągnąć przerób sięgający 15.000 m³ drewna tartacznego rocznie. Równolegle od samego początku prowadzimy również działalność transportową i spedycyjną.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie międzynarodowego transportu drogowego na terenie całej Europy. Posiadamy flotę ponad 30 pojazdów. Dodatkowo zajmujemy się także produkcją opakowań z drewna oraz handlem biomasą. Posiadamy certyfikaty IPPC oraz KZR. Zatrudniamy w sumie, we wszystkich działach firmy ponad 60 osób.

Aktualnie wdrażamy nowy projekt mający na celu zwiększenie konkurencyjności naszej firmy poprzez wejście na nowy rynek zbytu, jakim jest produkcja i dostarczanie mebli oraz innych wyrobów wykonanych z litego, naturalnego drewna.

Naszym planowanym celem jest zwiększenie oferty o nową, w pełni ekologiczną gamę produktów, wytwarzanych na nowoczesnych, sterowanych komputerowo obrabiarkach CNC.

Transport

Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie międzynarodowego transportu drogowego na terenie całej Europy. Posiadamy flotę ponad 30 pojazdów. Dodatkowo zajmujemy się także produkcją opakowań z drewna oraz handlem biomasą. Posiadamy certyfikaty IPPC oraz KZR.

Zespół

We wszystkich działach firmy, zatrudniamy w sumie ponad 60 osób.

Nasz zespół to profesjonalna i kompetentna kadra, posiadająca zarówno, popartą doświadczeniem wiedzę, niezbędną do rzetelnej realizacji zadań, jak i wyposażona w nowoczesne narzędzia, umożliwiające efektywną realizację celów.

masz pytania?

Napisz lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym Kierownikiem Produkcji lub Technologiem.

Szymon Pilch

KIEROWNIK PRODUKCJI

Tel.: 728 837 657
szymon.pilch@dl.com.pl

Artur Adamik

TECHNOLOG

Tel.: 728 437 313
artur.adamik@dl.com.pl

Masz pytania?

Przejdź do kontaktu i rozwiej swoje wątpliwości.

KONTAKT